jakie przekaski na imieniny

jakie przekaski na imieniny

Niech będzie zadaszone – Part One

Kilka tygodni temu, podczas zakupów w sklepie spożywczym, moja żona podszedł do kobiety, która wydaje się być bardzo wyrafinowane – bardzo uprzejmy sposób. Ona wskazała, że ??miała na pytanie, które prawdopodobnie zdążyła odpowiedzieć. Ona i jej mąż zauważył, że niektóre kobiety noszą nakrycia podobne do tego, że moja żona miała na sobie. Dlaczego są zużyte? opinia męża było to, że oznacza małżeństwo. Ona sama nie zgodzić się z tą opinią. Ale dlaczego go nosić? To była jej pytanie. W odpowiedzi na mój towarzysz zapewnił ją, że noszenie headcovering jest nauczanie biblijne rejestrowane w 1 Kor 11. Dla niej to była nowość. Ona najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy, że jest to nauczanie Biblii i wdzięcznością w głosie, obiecała wrócić do domu i czytać dla siebie od 1 Kor 11.

Sto lat temu, zdarzenie tak tu w Libanie powiatu byłoby mało prawdopodobne. Czemu? Ze sto lat temu, taka praktyka wciąż jest obserwowany w wielu kręgach nie mennonickich. Powszechne utrata tej praktyki pokazuje, co może się zdarzyć w ciągu nie więcej niż sto lat. Niezależnie od tego, że kobieta była członkiem kościoła, czy nie, nie wiem. Wiem, że dziś w wielu kręgach kościelnych, to nauczanie jest albo pominięte albo wytłumaczyć, lub skręcone tak, aby włosy tylko potrzebne przykrycie.

Ale to nie jest moim głównym powołaniem potępiać innych grup kościelnych. Prawo w naszych własnych kręgach mamy wystarczająco dużą pracę, aby utrzymać tę praktykę przy życiu i zachować go zmierza we właściwym kierunku. W celu uzyskania tego zadanie wymaga okresowej dając uwagę na ten nauczania. Dlatego zdecydowałem się na ten temat rozwodzić rano. Mój rekord pokazuje, że minęło trochę ponad 5 lat temu, że poświęcił całą wiadomość na ten temat. To dość długa przerwa – może zbyt długo.

Ja już nazwany fragment Biblii, w którym znajduje się ta nauka, więc wróćmy nasze Biblie do 1 Koryntian Rozdział 11.
Artykuł dzięki: