jakie przekaski zamiast chipsow

jakie przekaski zamiast chipsow

W Stanach Zjednoczonych rząd pożyczył pieniądze do Francji i Anglii. Ten ostatni kupił uzbrojenia i żywności w wielkiej ilości, ponieważ ich systemy gospodarskie zostały zakłócone.

zakupy międzynarodowe w tych dniach zostały wykonane w złocie. Przez 1929 roku, USA zebrał 80 procent światowych dostaw. Zagranicznych nabywców towarów amerykańskich miał tylko niewielki zapas złota dostępne dla zagranicznych zakupów.ściany z betonu architektonicznego Ten rzadkością podrożały dla klientów zagranicznych, jak to stało się jeszcze rzadziej.

Po wojnie, europejscy rolnicy i robotnicy wznowił pełną produkcję strona główna naszej witryny. Zaczęli zaniżania produkty amerykańskie. Kongres, z pełną zgodą prezydentów, nałożone podatki taryfowych od importu pszenicy i kukurydzy w celu ochrony amerykańskich farmerów.

Podatki taryfowe wydawało się tak dobrze działa, Kongres nałożył je na 200 dodatkowych towarów. Zyski i farmy przemysłowe zaczęły rosnąć. Złote monety były wspólna waluta.

kraje obce nałożyła cła własnych w odwecie. Ale Amerykanie nie zdają się zauważać. Spirala kierunku ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego zaczęło.

jakie przekaski zamiast chipsow

Stock Market Crash

Z Amerykańskie zyski rosną „irracjonalnie wylewny” inwestorzy rzucili się do kupowania wspólnych zapasów. Było bardzo mało regulacji bankowych. Kredytów na zakup akcji, które zostały rosnących były łatwo dostępne z tylko 10 procent środków pieniężnych i drugi na 90 procent „marginesu”. Banki dołączył do manii, inwestując pieniądze swoich deponentów w high-flying zapasów pewien stwór.

Ponieważ zapasy podwoiła się w wartości rynkowej, zostały one ponownie inwestowane na margines w wyścigu, aby stać się milionerami. Zjawisko to występuje w nieruchomości. W „Floryda Boom Land” ryknął do przodu w ten sam sposób. To dekada jest pamiętany jako „lat dwudziestych”.

Amatorskie przedsiębiorcy na rynku nie zauważyli, że zawód „Bear” inwestorzy zaczęli „sprzedaż krótka” – to znaczy, zamawiający sprzedać akcje po niższej cenie w danym terminie przyszłym.

Artykuł dzięki: