jakie przekaski na redukcji

jakie przekaski na redukcji Treść tego rozdziału koncentruje się wokół dwóch elementów: z headcovering i wieczerzy Pańskiej. Ze względu na swój charakter, jesteśmy przekonani, że obaj mieszczą się w kategorii na „zarządzenia”. Pozostaje to w zgodzie z językiem werset 2: „Teraz chwalę was, bracia, abyście pamiętali o mnie w każdej rzeczy i zachować obrzędy, jak podał je do Ciebie.”

Teraz-popularne podejście do tego działu wyrzuca pierwszy z tych praktyk, w headcovering, ale zachowuje drugi, wieczerzę Pańską. Moim zdaniem, nie ma żadnego uzasadnienia dla tego rodzaju selektywności. Niemniej jednak, jest to robione. I to jest jeden z powodów, dlaczego są ludzie wokół nas tak pani, która podeszła moja żona.

W ciągu kilku chwil, idę do czytania 1 Koryntian 11: 4, 5 i 6. Te wersy służyć jako bazę zarówno w doktrynie i praktyce headcovering. Ale wszystkie pierwszych 16 wersetach odnosi się do tej kwestii w taki czy inny sposób. Dobrze, posłuchajmy teraz wersety 4-6:

„(4) Każdy człowiek modli albo prorokuje z przykrytą głową, hańbi swoją głowę (5) Ale każda kobieta, która modli albo prorokuje z odkrytą głową, hańbi swoją głowę.. Bo to nawet wszystko jedno, jakby była ogolona ( 6) w przypadku, gdy kobieta nie być objęte, niech też obcięte: ale jeśli to byłby wstyd dla kobiety być obcięte lub ogolona http://exportbiz.pl/o-nas/, ??niech będzie pokryta „.

Te ostatnie cztery słowa wersetu 6 jest mój tekst: „Niech być pokryte.”

To jest polecenie proste. Jest to porównywalne do innych poleceń, które są określone w podobny sposób. „Niechże więc grzech nie króluje w waszym śmiertelnym ciele”. „Niechaj was nikt nie zwodzi”. „Niech każdy podlega dusza aż do wyższych uprawnień.” „Niech świeci wasze światło.” Teraz komenda zdaniem tutaj jest nie mniej niż innych wiążących poleceń.

Będziemy się przed Panem w modlitwie?

czy jest to bardziej ważne, aby po prostu pasował ?? Portal może zyskać, jeśli ten artykuł wydawało się szare otwór jest: www.1wp / go / suiteworks

W drugiej części pójdę do bardziej szczegółowo na ten temat. Jeśli interesuje czytaj dalej.

Mam nadzieję że to pomoże.

Szukasz firmy można zrobić w domu? http://www.1wp.com/go/suiteworks

Autorowi i autor wielu artykułów on-line, a także trener biznesu, konsultant biznesowy domu, a trener zdrowia.

Autor może być osiągnięte do konsultacji telefonicznej pod numerem: 1-888-693-8437 EXT: # 02613633

Works Suite Solutions pomaga w pomaganiu ludziom nawiązać firmy Home-based, biuro w domu i zdalnych z roztworów roboczych w domu, plus możemy zapewnić zdrowie i styl życia coachingu umożliwienie ludziom jak ty do zdrowszego i bardziej produktywnego życia.

Artykuł dzięki: velox spray