jakie przekaski na diecie

jakie przekaski na diecie

Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi – Mateusza 5-15-16

Żyjąc namiętny wyprzedane życiem, że Jezus chce, aby. Przyjdź przeczytać o radykalnego życia Jezus wzywa nas. Czy jesteś gotowy?

Nasz tekst

Mateusza 5: 15-16 (New King James Version)

15 Ani nie zapala światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, i daje światło, aby wszyscy, którzy są w domu. 16 Niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.Punkt przedszkolny „Edu-Zielony Zakątek”

Tak wielu ludzi w dzisiejszych czasach lubią próbować ukrywać swoją wiarę. Są tak przestraszony, jeśli mają one za Jezusem w miejscu pracy, że będą one zwolniony. Ludzie zamknięci w strachu a boi się pozwolić im lekki połysk.

Nie ma sensu, aby ukryć swoją lampę pod koszem, tak samo jak nie ma sensu dla człowieka, który został dany jeden talent w przypowieści o talentach, aby ukryć talent w ziemi.

Kościół niestety został nauczony, że ludzie są zbawieni przez wiarę, a nie przez uczynki. Raz po raz głoszą, że przez krzyż Chrystusa, który zbawia człowieka i co robisz dla Jezusa nie ma żadnego wpływu na swojej wiecznego zbawienia. A jednak Jezus bardzo wyraźnie mówi, że jeśli nie wykorzystać swoje talenty, które dał wam, że będzie przekazany do oprawców.

Jezus mówi dalej, że osoba, która ma jego / jej światło świeci jasnym ma wiele dobrych uczynków na oczach niewierzących i przez dobre uczynki (to posłuszeństwo wobec poleceń Chrystusa) ludzie są prowadzeni do Ojca.

Czy wiesz, co powiedział Jezus, Jego uczniowie czterokrotnie pomiędzy ostatnią wieczerzę i krzyża?

jakie przekaski na diecie

Powiedział: „Jeśli mnie kochasz, zachowywać moje przykazania”.

Pod koniec tego Kazaniu na Górze mówi, że jesteś głupi, budowniczym, który zbudował swój dom na piasku, jeśli wiesz, co Jezus nauczał i nie słuchają go.

Jezus mówi, nie bójcie się, zachowywać się jak prawdziwy chrześcijanin ze wszystkim, co robisz w życiu.

Wszyscy słyszeliśmy frazes: „Działanie mówi głośniej niż słowa!” Smutne zbyt wielu chrześcijan próbować nauczać osoby przed ich działania okazały się je za bardzo różnią się typem człowieka.

Rozmawiałem obcego, kto nie był chrześcijaninem ostatniej nocy i zapytać, czy ona miała jedną wiadomość dla kościoła chrześcijańskiego. Czy wiesz, co powiedziała?

„Jeśli chcesz porozmawiać rozmowę upewnij się, że idziesz na spacer!” Powiedziała, że ??wiedziała, że ??wielu chrześcijan nie chodzić na spacer i kto miał głosił do niej i próbował ją uratować. Jednak jej najlepszym przyjacielem był piękny rodzi się ponownie Christian, że chodziłem na spacer w jej opinii, a ona nie spróbować ją uratować.

Wakacyjne świeci wasze światło jest posłuszeństwo Jezusowi wszystko, co powiedział nam słuchać go.

Bądź błogosławiony

Matthew Robert Payne

Artykuł dzięki: projekty logo