jakie moga byc przekaski na sylwestra

jakie moga byc przekaski na sylwestra

3 Wskazówki Wielki Kazanie Przygotowanie

Jeśli nigdy wcześniej nie napisałem kazanie przed może to być trudne zadanie, trudne zadanie i trudne, aby rozpocząć. Chyba to nazwać dom pisarza, w połączeniu z nerwów stoi przed dużym, oczekując zgromadzenie. Od czego zacząć, co masz mówić i którego fragment Pisma używacie? Wiele pytań i bardzo mało czasu? Jak zrobić swoją przyniesie to wszystko razem i przedstawić go jako bardzo ładnym opakowaniu, które jest prezentowane w sposób jasny i zwięzły. Szczególnie trudne, gdy zauważą, że tak dużo Pismo jest otwarte na interpretację. Jeśli już wracking mózgu i utraty snu, oto 3 cennych wskazówek przygotowania kazania, aby zacząć grę!

Początek listy musi być odpowiedni fragment. Dużo czasu będzie koncentrować się na tej części Pisma Świętego i która wiąże swoją uwagę i daje swoje kazanie rdzeń motyw do naśladowania. Wybierz Ostatnią Wieczerzę dla przykładu i nie zamierzamy z drogi do innych aspektów życia Jezusa. Ważne jest również, aby wybrać konkretne wersety Biblii, lub przynajmniej mieć krótką listę na uwadze, że pomoże kazanie działać płynniej i zatrzymać schodzili na styczną w innych kierunkach. W niektórych przypadkach, odpowiednie wersety kazanie kazanie prawie napisać Ci sami. Jak to na łatwe przygotowanie kazania!

Po drugie, chcesz rozpocząć kazanie mecz w wiadomości lub osobistej historii, że zgromadzenie może docenić. Być jasne, animowane, wyrazisty i, jeśli to możliwe, niektóre humor jest dobry. Pamiętaj, że możesz mieć najważniejszą wiadomość w swoim kazaniu, ale jeśli zgromadzenie ma „wyłączone”, to twoje słowa trafiają w próżnię. Nie jest zbyt dość do nurkowania w głębszych, teologicznych znaczeń. Uzyskaj uwagę zgromadzeń, niech historia budowy więc trzeba ucho zgromadzeń i pamiętaj, że jesteś człowiekiem więc niech twoje emocje przechodzą.

Artykuł dzięki: